Náš příběh

                Ginto Carp

Milujeme rybaření, přírodu a lov.

Každý z Vás zná ten nenahraditelný pocit, když nahodí prut, připraví si hlásiče a pak jen relaxuje a čeká na záběr. Všichni jsme ze všech stran obklopeni komercí, stresem a starostmi. Pobyt v přírodě, nebo zrovna na rybách, je jako lék pro tělo i mysl. Rozhodli jsme se otevřít rybářskou prodejnu v Mnichově Hradišti. Je zde spousta rybářů a krásných revírů obklopených přírodou Českého Ráje.

Pamatujeme si na naše rybářské začátky a víme, že v dnešní době není rybaření právě levný koníček. Proto jsme se rozhodli nakombinovat náš sortiment tak, aby si přišel na své začátečník, pokročilí i profesionál. Chceme Vám nabídnout "pod jednou střechou" kvalitní značkové nástrahy, cenově dostupné krmení, oblíbenou bižuterii i různé druhy a třídy rybářských prutů.


Petrův ZdarProč nemáme eshop.

Často se nás lidé ptají jestli máme, nebo plánujeme eshop.Nemáme a mít nechceme.
Pokusíme se Vám vysvětlit proč.

Internet je mocná zbraň a v dnešní době v překupnictví a slibování nejnižších cen naprosto graduje. Spousty rybářských eshopů, věci ani nemá skladem a přesto nabízí zboží, na které pak čekáte třeba i 14 dní. Kolikrát zboží ani nevidí a Vám přijde zboží v krabici od úplně někoho jiného.. Funguje jim to, nic proti. Zákazník "ušetřil". Ovšem konzultace, fyzické prohlédnutí zboží i řešení reklamace .. to už je věc druhá. Pro nás ovšem zásadní.

My chceme být v kontaktu s našimi zákazníky a záleží nám na jejich spokojenosti. Výhra není něco prodat, ale vidět nadšeného člověka, jak se k nám vrátí a řekne, že jsme mu dobře poradili. Když s bráchou vzpomínáme na dobu, kdy naši prarodiče měli zdravou výživu, kde jsme jako kluci běhali a ujídali jogurtové bonbony, je nám smutno kam se to všechno posunulo. Spousta práce, kterou vám nikdo nezaplatí, hodiny "přesčasů" aby byl v prodejně porádek a zákazníci se cítili dobře..nedej bože, abyste onemocněli.

Nejsme nemoderní ani zastaralí =).
Jen chceme být Ginto Carp - Prodejna lidí pro lidi.
Raději peníze, které bychom byli nuceni vyhodit do virtuální války, investujeme do nového zboží na prodejnu.
Přijďte k nám a poptejte se i po věcech, které neuvidíte.Máme spoustu osvědčených dodavatelů a zboží přímo od nich přijde většinou do druhého dne. Zavolejte, poptejte se a zboží Vám klidně můžeme poslat poštou až domů. Paradoxně jsme pro Vás online nonstop a můžete s námi být v kontaktu i o víkendech :))
Všechno jde když se chce a my chceme =), jen bez eshopového šílenství, podrážení cen a vodění zákazníka za nos.

Děkujeme za přízeň i pochopení.Ginto Team